2013 yılının en beğenilen dizileri Atv ekranlarında boy  göstermiştir.  Karadayı, Benim için Üzülme, Doksanlar, Huzur Sokağı ve Kurtlar vadisi gibi en çok reyting alan diziler Atv ekranlarında seyirciyle buluşmuştur. Bu dizilere bir yenisi daha eklenmektedir. 4 Temmuz Perşembe günü Saat 20 de Atv ekranlarında Aldırma Gönül Dizisi 1. bölümüyle seyircilere merhaba diyecektir.  Yazımızın devamında Aldırma Gönül Dizisi oyuncuları kimler ve gerçek adları, aldırma gönül dizisi oyuncu kadrosu gerçek isimleri, Aldırma gönül dizisi fragmanı, aldırma gönül dizisi rol alan oyuncu isimleri ve aldırma gönül dizisi konusu hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Dizinin başrol oyuncuları Mahir ( Şahin Irmak ), Gönül  ( Tülin Özen ),  Cabbar ( Ulvi Alacakaptan )

Atv Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu Gerçek İsimleri

Atv Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu Gerçek İsimleri

Atv Aldırma Gönül Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Gerçek İsimleri

Mahir = Şahin Irmak

Gönül = Tülin Özen

Cabbar = Ulvi Alacakaptan

Hayati = Nadir Sarıbacak

Levent = Çağlar Çorumlu

Petek = Yeşim Ceren Bozoğlu

Hürrem = Ayşenil Şamlioğlu

Muzo = Bülent Seyran

Nefise = Asena Tugal

Suzan = Meltem Yılmazkaya

Boğaçhan = İlke Solmaz

Atv Aldırma Gönül Dizisi Konusu

Mahir, bir kargo şirketinde kamyon şoförüdür. Gönül ile evlidir. Kayınpederi Cabbar ve onun yarım akıllı kızı Nefise ile aynı evde yaşamak zorunda kalır. Cabbar’la Mahir’i yakınlaştırmaya çalışan Gönül’ün boşuna çabaları, Mahir’in Cabbar’ın baskısından kurtulmak için bulduğu  umutsuz çareler… Mahir’in yakın arkadaşları Hayati, Muzo ve Şahin’in iş ve aşk hayatlarındaki çalkantılar… Nefise’nin ünlü olma hayalleri uğruna başına gelen komik olaylar.

Aldırma Gönül Dizisi Fragmanı  İzle

Atv Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm yorumlarınızı ve 2 bölüm fragmanı izle konusundaki görüşlerinizi bize yorum olarak yazınız.:)

aldırma gönül dizisi oyuncuları,Aldırma gönül oyunculari,aldirma gönül dizi oyunculari,aldirma gonul atv oyunculari,aldirma gonul oyuncu kadrosu