Dilan Çıtak Kimdir, Dilan Çıtakın Annesi Kim? Nerelidir, Ailesi, Yaşı, Biyografisi, Dilan Çıtakın Annesi KimMerhabalar bu gün yine gündeme bomba gibi düşen bir iddia ile sizlerleyim. İddia kısaca Dilan Çıtak’ ın Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlıses’ in  kızı olduğu yönünde.  Bu iddiaya göre Dilan Çıtak’ ın Babası İbrahim Tatlıses’ tir.  Bu iddia  televizyon da bir canlı yayın da ortaya atıldı. Fox tv’nin izlenme rekorları kıran Su Gibi Programında bu iddia ortaya atılmıştır. İddiayı Programın devamlı izleyicilerinden birisi ortaya attı. İddia üzerine Dilan Çıtak canlı yayını terk etti.  Sizlerin de bildiği gibi Su Gibi Programı bir izdivaç programıdır.  Su gibi Programının sunucusu Songül Karlı  ve Uğur  Arslan’ dır.

Ortaya Atılan bu iddianın ardından izdivaç programının sunucuları bu iddiayı doğrular açıklamalar da bulundular. Songül Karlı ve Uğur Arslan’ın yatığı o Açıklama şudur.  Biz Dilan Çıtak’ ın İbrahim Tatlıses’in  kızı olduğunu biliyorduk söylemek istemedik. Dilan bu konuyu dillendirmek istemıyordu.

Ayrıca İbrahim Tatlıses  vurulduğunda Dila Hastaneye Baba Baba diyerek Koşmuştu.

Dilan Çıtak Kimdir?  Kendisi Solisttir. Şuan da  Su Gibi İzdivac Programında solistlik yapmaktadır.  Dilan Çıtak özellikle Kaşları ile  İbrahim Tatlıses’ e benzemektedir.

Dilan Çıtak’ın Annesinin kimdir. Bu konuda  net bir bilgimiz yoktur.  Ama bilenen bir şey varki o da  Dilan Çıtak’ın Eski Futbolcu Cem Çıtak ile Işıl Çıtak ‘ın kızları olduğu yönündedir.  Net bir bilgi elde ettiğimizde sizlerle bunu bu sayfadan duyuracağız.

dilan çıtak kimdir,dilan çıtak,dilan çıtak vikipedi,dilan citak annesi,dilan citak kim
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , ,