Merhabalar Beyaz showun 7 haziran konukları arasında yer alan, Ender Balkır Kimdir? Ender Balkır Hayatı? Ender Balkır Vikipedi? Ender Balkır Nereli? Ender Balkır Biyografi? Ender Balkır Resimleri? hakkında sizleri bilgilendirmek için bu yazı kaleme alınmıştır.

Ender Balkır, Türk Halk Müziği sanatçısıdır. Ender Balkır 10 Şubat 1977 Tarihinde Tunceli ilinin Mazgirt ilçesinde dünyaya gelmiştir.  Ünlü türkücü 36 yaşındadır.  5 Yaşına kadar Tunceli de yaşayan Balkır 5 yaşından itibaren ailesi ile birlikte Mersin’e yerleşmişlerdir.   ilk orta ve lise eğitim öğretimini Mersin de tamamlayan ünlü türkücü Lise hayatından sonra Konservatuvar da okumak istemesine rağmen ailesinden destek bulamadığı için Samsun 19 mayıs üniversitesinde Matematik okumuştur.  

 

Ender Balkır Kimdir, Ender Balkır  Hayatı, Ender Balkır  Nereli, Ender Balkır  Biyografisi, Ender Balkır  Vikipedi, Ender Balkır  albümleri, Ender Balkır  Resimleri konulu makalemize görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Güncellik ailesi olarak görüşleriniz bizim için değerlidir. 

Ender Balkır Kimdir, Hayatı, Resimleri, Biyografisi, Vikipedi

Ender Balkır Kimdir, Hayatı, Resimleri, Biyografisi, Vikipedi

 

ender balkır kimdir,ender balkır nereli,ender balkir,ender balkır vikipedi,ender balkr
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , , ,


3 Yorum Yapılmış.

  1. yaşar Bozkurt diyor ki:

    Merhabalar Sevgili kardeşim Enver bende Mazgirt li yim .Orta okulu mazgirt te bitirdim lise 1,2 sınıf İstanbul, lise son Tunceli isesinde mezun oldum ,Almanyada kaldım şimdi izmit te sürgün yaşiyorum .sizin aileyi taniyorum gözlerinde öpüyorum iyi türkü söylemelere devam seni hasretle dinliyorum .tüm canlara selamlar.

  2. mustafa diyor ki:

    Çok sevdiğimbir ses umurim ttüm milletin sanatcisi olur bizde dinlerin hani bazilarini seviyosun adam bir konuştuğu zaman insanin ggönlündeki sevgisini sokup ggötürüyor.sanatci kişi bütün milletin malidir.hep öyle olsa fikri kendisinde kalsa uluorta konusmasalar yalniz anlamayin benim fikrinden olsa da öyle olmali bence

  3. Huseyin diyor ki:

    Kardeşim ağzına yuregine sağlık