Taksim gezi parkı eylemleri devam ederken arkasında maddi ve manevi kayıplar  bırakmaktadır. Son olarak Ethem SarıSülük isimli bir eylemci Polis ile Eylemciler arasında yaşanan kargaşada polis tarafından vurularak ölmüştür. Ethem Sarısülük’ün ölümü tüm Türkiye’yi derinden yaralamıştır. Güncellik ailesi olarak bizde Sarısülük’ün yakınlarına baş sağlığı dilerken aynı zaman da Ethem Sarısülük ün biyografik bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.   Ethem Sarısülük Kimdir, Ethem Sarısülük Hayatı, Ethem Sarısülük Vikipedi, Ethem Sarısülük Nereli, Ethem Sarısülük Kaç yaşında hakkında bilgi:

Ethem Sarısülük,  Ankara Gezi parkı eylemleri sırasında vurulmuştur. Sarısülük, vurulduktan sonra Ankara Numune hastanesinde tedavi altına alınmasına rağmen hayatını kaybetmiştir. Ethem Sarısülük, Geziparkı eylemleri süresince Ankarada Polis kurşunu ile vurulduğu iddia edilen  bir eylemcidirEthem Sarısülük Memleketi  Çorum‘un Beylice köyünde toprağa verilmiştir.

Ahmet Şahbaz Kimdir,  Ethem Sarılülük’ü vurduğu iddia edilen polis memuru Ahmet Şahbaz  twitter de tt olmuştur.  Ahmet Şahbaz Ethem Sarısülük’ü silahla vurduğu iddia edilen polis memurudur. 

Ethem Sarısülük Vurulma Anı Yeni Görüntü

ethem sarısülük kimdir,ahmet şahbaz nereli,ethem sarısülük nereli,ethem sarı sülük kimdir
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , , ,


3 Yorum Yapılmış.

  1. ethem diyor ki:

    sarisuluk olumsuzdur

  2. seyit diyor ki:

    ETHEMİN KATİLİ chp dir