Başbakan 12 haziran 2013 de gezi parkı protestoları kapsamında Necati Şaşmaz,  Hasan Kaçan ve Gökhan Özoğuz ile bir araya gelecek.  Bizde Güncellik ailesi olarak Başbakan ile görüşecek heyetin içinde olan Gökhan Özoğuz hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Gökhan Özoğuz Kimdir? Gökhan Özoğuz Hayatı? Gökhan Özoğuz Resimleri? Gökhan Özoğuz Kaç Yaşında? Gökhan Özoğuz Nereli? Gökhan Özoğuz Vikipedi hakkında bilgilerle sizlerleyiz.

Hasan Kaçan Kimdir, Hayatı, Biyografisi için tıklayınız.

Gökhan Özoğuz,     Hakan Özoğuz ‘un kardeşi olup. Athena grubunun ünlü solistidir.  14 Ekim 1976, İstanbul, Türkiye doğumlu olup 37 yaşındadır.Gökhan Özoğuz  ( Athena ) 2004 yılında İstanbulda yapılan  Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye’yi For Real adlı şarkıyla temsil ettiler. Bu şarkı 195 puanla 4. oldu ve Türkiye Eurovision tarihinde en fazla puan alan şarkı oldu.

Gökhan Özoğuz Kimdir, Hayatı, Biyografisi, VikipediGökhan Özoğuz Şarkıları ( Diskografi )

One Last Breath (1993)

Holigan (1998)

Tam Zamanı Şimdi (2000)

Mehteran Seferi (EP) (2001)

Her Şey Yolunda (2002)

US (2004)

Athena (2005)

İT (EP) (2006)

100 Şerefli Yıl (EP) (2007)

Pis (2010)

Gökhan Özoğuz Filmleri ( Filmografi )

O Şimdi Asker, (Athena Gökhan)

O Şimdi Mahkum, (Athena Gökhan)

Tramvay (film), (Gökhan)

Tatlı Kaçıklar, (Konuk oyuncu)

Gökhan Özoğuz kimdir, Gökhan Özoğuz hayatı, Gökhan Özoğuz vikipedi, Gökhan Özoğuz nereli, Gökhan Özoğuz kaç yaşında, Gökhan Özoğuz biyografisi konulu makalemize görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

gökhan özoğuz,gökhan özoğuz nereli,gökhan özoğuz vikipedi,gökhan özoğuz hayatı,athena gökhan vikipedi
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , ,