Hakan Altun uzun süredir üzerinde çalışmalar yaptığı albümü tamamlamak üzere.  Fantazi müziğin güçlü sesi Hakan Altun uzun emekler sonucu hazırladığı yeni albümü ile 2014 yılına hızlı bir giriş yapmayı planlıyor. Son yıllarda fazla ekranlarda ve müzik programlarında göremediğim başarılı sanatçı 2014 yılında şarkıları ve klipleri ile bizlerin karşısına sık sık çıkmaya hazırlanıyor.  Yeni albüm hazırlık çalışmalarını duyan Hakan Altun hayranları tarafından Hakan Altun 2014 albümü şarkıları, Hakan Altun 2014 şarkı sözleri, Hakan Altun 2014 albümü dinle , Hakan Altun 2014 şarkı sözleri şeklinde sorular aldık biz de takipçilerimizin bu sorularını yanıtsız bırakmamak adına  kibariye 2014 albümü ile ilgili yaptığımız araştırmaların sonuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Hakan Altun 2014 Son Albümü

Ünlü sanatçı yeni albümü ile ilgili çalışmaların sona yaklaştığını duyururken. Albümü hakkında ser verip sır vermemektedir.  Fantezi müziğinin güçlü yorumcusu Hakan Altun 14 Şubatta katılacağı tv programında yeni albümünü tanıtacaktır.   Hakan Altun yeni albümü ile ilgili paylaştığı bütün bilgileri ilerleyen zamanlarda bu sayfamızda bulabileceksiniz. Hakan Altun Beyaz Show programında yeni albümü ile ilgili paylaşacağı bütün bilgileri ve seslendireceği şarkıları bu sayfamızda bulabileceksiniz.

Hakan Altun’un son albümü müzik piyasalarında yer aldığında albüm ile ilgili tüm bilgiler bu sayfada sizler için paylaşılacaktır.  Albüm’ün bütün şarkılarını, şarkı sözlerine bu sayfadan ulaşabileceksiniz. Hatta albümü dinleyebilecek bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

Hakan Altun 2012 Albümü Şarkıları

Hakan Altun 2014 Son Albümü Şarkıları Dinle01. Hakan Altun Ruh İkizi – feat. Yıldız Tilbe

02. Hakan Altun Duy Beni

03. Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde

04. Hakan Altun Ben Zaten Ölmüştüm

05. Hakan Altun Hepsi Sana Benziyor

06. Hakan Altun Yaz Bana

07. Hakan Altun Hadi Geri Ver

08. Hakan Altun Sevseydin

09. Hakan Altun Susma

10. Hakan Altun Aşk Sokağı

11. Hakan Altun Mızrap Eşlik Ediyor

12. Hakan Altun Var Mısın Yok Musun

hakan altun 2014,hakan altun dinle,hakan altun son albüm,hakan altun 2014 albüm,hakan altun son albüm dinle
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , ,


3 Yorum Yapılmış.

  1. ahmet diyor ki:

    slm

  2. sonay diyor ki:

    merhaba seni yaradada kurban olurum.seninle nefes alıyorum.defalarca dinlesem.doymuyorum.tek kelimeyle sana aşıgım.bir röpötaşında sarışın severim.demişsin sen özüne bak.senin için ben sarıda olurum.ölürümde sonay

  3. ilkin diyor ki:

    super.agziniza saglik