Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya  hayranları tarafından merakla beklenen medcezir dizisinin oyuncuları kimler, medcezir dizisi oyuncu kadrosu, medcezir dizisi oyuncuları gerçek isimleri, medcezir dizisi konusu hakkında bilgi vermek için bu yazı kaleme alınmıştır.

Show tv ekranlarında 2013 yılı yaz sezonunda gösterime girecek olan medcezir dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Show tv ekranlarında Eylül ayında gösterime girecek dizi Ay Yapım tarafından hazırlanmaktadır.  Daha önceden adı Aşk hikayesi olarak belirlenen dizinin adı başka bir kanalda Bir Aşk Hikayesi isimli dizinin gösterildiği için değiştirilerek medcezir olmuştur. Dizinin baş rollerini Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya paylaşmaktadır.

Medcezir Dizisi Konusu, Oyuncuları ve Gerçek İsimleriMedcezir Dizisi Konusu, Medcezir dizisin ana teması aşktır.  Dizide yaşanan  yaşanan entrikalardan dolayı aşkın zaman zaman  alçalıp zaman zaman yükselmesi dizinin adının seçilmesinde etkili olmuştur. Dizinin yapımcılarından Ece Yörenç dizinin Amerika da büyük ilgi gören O.C dizisinden uyarlandığını açıkladı. Dizi severlerin merakla beklediği Medcezir dizisinin fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Dizinin tanıtım fragmanlarının Ağustos ayının sonunda yayınlanması beklenmektedir. Dizinin fragmanları ve bölüm özetleri yayınlandıkca sayfamızdan diziyle ilgili videoları izleyebileceksiniz. Dizinin çekimleri 2 Ağustosta başlayacaktır.

Medcezir Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Gerçek İsimleri, Medcezir dizisinde baş rolleri Adını Feriha Koydum dizisi ile popülerisini arttıran Çağatay Ulusoy ve Lale Devri ve Adanalı dizilerinden hatırladığımız Serenay Sarıkaya paylaşacaktır. Dizinin yapım aşamasında olmasından dolayı dizi de boy gösterecek diğer oyuncular henüz netleşmemiştir. Dizinin diğer oyuncuların belirlenmesinden sonra yazımız güncellenerek diziye katılan oyuncuların rol ve gerçek adları sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimiz için yayınlanacaktır.

Medcezir dizisi konusu, medcezir dizisi oyuncuları, medcezir oyuncuları gerçek isimleri ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

medcezir oyuncuları isimleri,medcezir dizi,medcezir konusu,medcezir dizi konusu,medcezir dizisinin konusu
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , ,


3 Yorum Yapılmış.

  1. yağmur diyor ki:

    ben bu diziden dolayısernay sarıkaya vede çağtay uusoyla birlikte olma ihtimali varmıdiye detaylı bilgi almak istiyorum

  2. Ümmiye diyor ki:

    Medcezir dizisi çok güzel