Nazlı Tolga Hollandaya Gelin Gidiyor

Nazlı Tolga Hollandaya Gelin Gidiyor

Nazlı Tolga Hollandaya Gelin Gidiyor

Merhabalar bugün sizlere özel kanallarda haber spikerliği yapmış Nazlı Tolga’ dan bahsetmek istiyorum. Fox haber spiker Nazlı Tolga Hollandaya gelin gidiyor. Hollandalı damadımız kimdir? Nazlı Tolga Kimdir? Nazlı Tolga Biyografisi, Hayatı. Nazlı Tolga Resimleri, Nazlı Tolga Yaşamı hakkında bilinmeyenlerle sizlerleyiz.

Nazlı Tolga Kimdir? Nazlı Tolga Haber spikeridir. NAzlı Tolganın babası  Malatyalı Annesi ise Samsunludur, ama Nazlı Tolga Ankara doğumludur. 8 Kasım 1979 Ankara. Nazlı Tolga Akrep Burcudur.  Nazlı Tolga babasının görevinden dolayı Ankaradan istanbula taşınmıştır. Erenköy İlk Okulundan Mezun olduktan sonra Nazlı Tolga  Üsküdar Lisesinde lise hayatına basladı. Liseden sonra Marmara Üniversitesi İletişim fakültesinden mezun oldu. Sonra Yüksek Öğretimini Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesinde Tamamladı.

Nazlı Tolga, iş hayatına kanal d de başladı. Daha sonra Show tv ye transfer olan Nazlı Tolga Şuanda Fox Tv de iş hayatını sürdürmektedir.

Nazlı Tolga,   çok yakında Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile nikâh masasına oturacak. Lawrence  C & A Markasının yöneticilerinden birisidir.

nazl tolga biyografi,nazlı tolga biyografi,nazlı tolga vikipedi,nazli tolga ve esi,nazlı tolganın eşi
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , ,


2 Yorum Yapılmış.

  1. fatih diyor ki:

    iyi yoculuklar olsun nazlı tolga sana

  2. can diyor ki:

    yolun açık olsun