Beyaz Showun 19 Nisan 2013 konukları arasında yer alan Minik ziyaretçi Özgür Ege Nalcı hakkında bilgi vermek için oluşturulmuştur bu yazı. Özgür Ege Nalcı Kimdir? Özgür Ege Nalcı Hayatı? Özgür Ege Nalcı Resimleri? Özgür Ege Nalcı Filmleri hakkında detaylı bilgiye aşağıda yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Özgür Ege Nalcı ilk defa 20 Dakika dizsinde tanınmıştır. 20 Dakika dizisinde Tuğba Büyüküstün ün çocuğu rolünü canlandırmıştır. bu rol de Yiğit karekterini canlandırmıştır.  Şuanda yayınlanan muhteşem yüzyıl dizisinde ise

Özgür Ege Nalcı Kimdir, Hayatı, Resimleri, Biyografi, Vikipedi2Şehzade Bayezid karakterini canlandırmaktadır Özgür Ege Nalcı. Peki Özgür Ege Nalci Kaç yaşındadır?  Peki Özgür Ege Nalcı 2006 doğumlu olup 7 yaşındadır.  Peki Özgür Ege Nalcı fiziki özellikleri ise  Boy : 112 cm , Kilo : 17, Göz : Yeşil, Saç : Kumral’dır.

Özgür Ege Nalcı Kimdir, Hayatı, Resimleri, Biyografi, Vikipedi  hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi bize yorum olarak yazabilirsiniz.

 

özgür ege nalcı,ozgur ege nalci vikipedi,özgür ege nalcı kimdir,özgür ege nalcı kimin çocuğu,özgür ege nalcı biyografi
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , ,


1 Yorum Yapılmış.

  1. seva diyor ki:

    ozgur ece nalci haqqinda bilmek isteyirem harda dogulum veti hara anasi atasi kimdir men onu coooooooox sevirem cox sirin usaqdir.