Bir acun medya yapımı olan Survivor ünlüler gönüllüler 2014 mart ayında seyircilerle bulaşacak. Survivor 2014 tam kadrosu acıklandı. Acun Ilıcalı survivor 2014’e katılacak ünlüler ve gönüllüler listesini belirlerdi. 2014 Survivör gönüllüler kadrosunun belirlenmesinden sonra takipçilerimiz tarafından  Sörvayvır 2014 gönüllülerin biyografik bilgileri sorulmaya başlandı. Biz de bu yazımızda  survivör gönüllü takımında yer alan Samanta Mendes Kimdir,  Samanta Mendes nereli, Survivör Samanta Mendes resimleri, Samanta Mendes kaç yaşında, Samanta Mendes vikipedi bilgilerini sizler için derledik.

Samanta Mendes Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Resimleri, VikipediSurvivor Samanta Mendes Kimdir?

Samanta Mendes, Ganalı bir tıp öğrencisi, model ve mankendir.  Siyahi manken Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisidir.  Samanta Mendes 1990 doğumlu olup 24 yaşında ve koç burcudur.  Her öğrenci gibi maddi sıkıntılar yaşayan siyahi model bu sıkıntıları eğitimden kalan zamanlarda başkentte modellik yaparak üstesinden gelmek istemektedir.  Samanta Ankara’da boş zamanlarında özel bir kanalda program sunuculuğu da yapmaktadır.  Ganadan Türkiyeye almış olduğu burs ile gelen model yakın zamanda Türkçesini geliştirerek Türkiye’ye kısa zaman içinde uyum sağlamıştır.

Henüz 16 yaşında iken ülkesinde bir güzellik yarışmasında birincilik eden mondes için modellik bir tutku haline gelmiştir. Kısa zamanda başkente alışan Samanta, fırsat buldukça bütün Anadoluyu gezmeyi planlamaktadır.

Survivör 2014 Ünlülerin Biyografilerine Aşağıdan Ulaşabilirsiniz?

Osman Şengül Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Müge Üzel Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Sahra Işık Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Berna Canbeldek Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Hatice Yalçınkaya Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Akın Saatçi Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Yiğit Dikmen Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Mert Palavaroğlu Kimdir, Hayatı, Biyografisi için Tıkla.

Survivör Samanta Mendes Resimleri

Samanta mendes resimi

Samanta mendes resimleri

survivor samantha,samanta mendes vikipedi,samanta mendes,samantha survivor,survivor samantha kimdir
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , ,