Beyaz showun 10 Mayıs konukları arasında yer alan Şarkıcı Şevval Sam  Kimdir? Şevval Sam  Hayatı? Şevval Sam  Biyografisi? Şevval Sam  Resimleri? Şevval Sam  Vikipedi hakkında detaylı bilgi ve görsellere yazının devamında ulaşabilirsiniz.

Şevval Sam ünlü Oyuncu ve şarkıcı Leman Sam’ ın kızıdır. 1973 Doğumlu olan Şevval Sam  Akrep burcu olup 40 yaşındadır.  Şevval Sam  ın öğrenim hayatı:  İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda okuyan Şevval Sam, liseyi ise İstanbul Zincirli kuyu İnşaat Teknik ve Yapı Meslek Lisesi restorasyon bölümünde okumuştur. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi grafik bölümünü okuyarak öğrenim hayatını noktalamıştır.

Şevval Sam Albümleri

Şevval Sam Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Resimleri, Vikipedi

Şevval Sam Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Resimleri, Vikipedi

1- Sek (2006)

2- Istanbul’s Secrets (2007)

3- Karadeniz (2008)

4- Has Arabesk (2010)

5- II Tek (2012)

Şevval Sam Oynadığı – Rol Aldığı Filmer

1- Martılar ve İstanbul (2002) (Dr. Pınar)

2- Yaşamın Kıyısında (2006) Bu filmde konuk oyuncu olan Şevval Sam ben seni sevduğumi adlı şarkısını seslendirdi.

3- Siyah Beyaz (2010) Çıkış noktası, Ankara’da 25 yıldır açık olan “Siyah Beyaz Bar” ve onun müdavimleri olan Siyah Beyaz filmi, dostluk ve duyarlılık üzerine sıcak bir film. Uzun yıllar aynı bara giden kişiler arasında oluşan arkadaşlık bağı filmin seyir zevkini arttıracak. Şevval Sam ise filmde hayata karşı tek başına direnen, yalnızlığı bir yaşam tarzı haline getirmiş bir iş kadını olan Ayten’i canlandırdı. 

Şevval Sam Oynadığı – Rol Aldığı Diziler

Süper Baba (Deniz – Derya) (1993-1998, atv): Çengelköy’de bir masal. Fiko, Deniz öğretmen ile yeni bir ilişkiye başlamaya çalışır. Ama hiç umduğu gibi olmaz.

Feride (Feride) (1996, Star TV): Feride babasını idam ettiren hakim tarafından evlatlık olarak alınır. Evlatlık alındığını öğrenince hayatının dengesi bir an içinde değişir.

Aşkın Dağlarda Gezer (Kajal) 1999 – 2000 (TGRT): ‘ İki düşman aşiretin ortasında yetişen bir aşkın öyküsü. Zal ve Kajal’ın mücadelesi.

Yıldızların Altında (Türkan) 2002 (Show TV): ‘ Türkan sevdiği erkekten hamile kalır; ama sevdiği erkek bunu bilmediği için Macaristan’a gider. Döndüğünde Türkan’ın zengin bir adam ile evlendiğini öğrenir; halbuki yalandır.

Karaoğlan’ (Ece Sultan) (2002, Kanal D): Bu dizide konuk oyuncu olarak Ece Sultan’ı canlandırmıştır.

Gülbeyaz (Gülbeyaz) (2002-2003, Kanal D): 2 düşman ailenin torunları birbirine aşık olursa ne olur? Gülbeyaz ile Kadir’in kavuşma hikâyeleri…

Müjgan Bey (Müjgan – Müjdat) (2004, Show TV): Müjgan istemediği bir adamla evlenmek zorundadır. Ailesini ve konağı kurtarmak ve hayatını rezil etmemek için çaba harcamaktadır. Bir gün aklına müthiş bir fikir gelir. Müjdat…

Çocuğun Var Derdin Var (Zeynep) (2004-2005, TGRT): 3 çocuklu bir anne sadece çocuklarıyla mı ilgilenir? Ya kocasının da çocuktan farkı yoksa!

Yine de Aşığım (Ayşe) (2005-2006, atv)

Yaşanmış Şehir Hikayeleri (Ece Yıldız) (2006, Kanal D)

Şevval Sam Kimdir, Şevval Sam Kaç Yaşında, Şevval Sam Nerelidir, Şevval Sam Vikipedi, Şevval Sam Biyografi, Şevval Sam Vikipedi, Şevval Sam Viki, Şevval Sam Albümleri konulu makalemize görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

şevval sam vikipedi,şevval sam nereli,evval sam nereli,sevval sam kimdir,şevval sam hayatı
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , ,