2014 En Ucuz Kasko hangisi, 2014 yılında ucuz kasko poliçesi teklifi alabileceğiniz sigorta şirketleri hangisi hakkında detaylı bilgiler:

Sigorta halk dilinde ise kasko araç sahipleri için her yıl mali bir yükümlülüktür.  İşte insanlar bu maddi yükümlülüğü asgariye indirebilmek için Ucuz Kasko poliçesi arayışına girerler. Bu arayış sigorta yaptıracaklara ucuz poliçe, ucuz kasko, ucuz sigorta, poliçesi, ucuz kasko yapan şirketlere hangileridir şeklinde sorular yönelttirir.  Bu makalede ucuz poliçelerde hangi teminatlar var hangi teminatlar yok, ucuz kasko yaptırma hakkında sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Konuya  Sigorta Nedir? Kasko Nedir? Poliçe Nedir? Ucuz Kasko Teminatları Nelerdir? Bu sorulara  cevaplayarak giriş yapalım

Sigorta Nedir? Sigorta Herhangi bir ücret karşılığında maddi değeri olan herhangi bir şeyi garanti almaya sigorta denir?

Ucuz  Kasko, Piyasa fiyatının altında yaptırılan kasko poliçesine Ucuz Kasko denir?  Ucuz kasko da genellikle verilen teminatlar sınırlı olup çeşitli  muafiyetler vardır. Bu da bazı hasarlarda hasarlarınızın tamamını veya bir kısmını karşılamamasına neden olur.

Kasko Nedir? Kasko Sigortanın halk arasında bilinen bir diğer ismi de Kasko dur.

Poliçe Nedir?  Sigorta Senedine Poliçe denir?

Ucuz poliçe, Ucuz sigorta primleri ödenerek yapılan poliçedir. Ucuz poliçe de teminatlar genelde sınırlı olur. 

2014 Ucuz Kasko Teminatları

Ucuz kasko teminatları Çarpma, çarpılma, yangın ve hırsızlık olarak uygulanmaktadır. En uygun kasko yaptırmak isteyen araç sahipleri bu 4 teminatı seçerek araçlarına en ucuz kaskoyu yaptırmış olacaklardır.

Kasko Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmeli

Sigorta Yaptırırken  Nelere Dikkat etmeliyiz.    Sigorta yaptırırken dikkat etmemiz gereken en önemli 2 şey vardır. Bunlardan birisi Sigortanın kapsamı İkincisi ise Muafiyetlerdir. Bu iki şey sizleri hasar anında koruyacak güvencelerdir.  Sigortanın kapsamı yada Teminatlar nelerdir? Sigorta yaptırırken sigorta şirketinin hangi hasarları karşılayacağı yada karşılamayacağı poliçede belirtilmek zorundadır. Bunlara Sigorta teminatları denir. Bazı hasarlar Teminat  kapsamında bazıları ise teminat kapsamında olmayabilir. Dikkat etmen,z gereken en önemli konu budur sigortada. Hangi risklere karşı teminatlar var. Örnek verecek olursak. Aracınız için bir kasko poliçesi yaptınız. Kasko Poliçenizde Cam Kırılma Teminatı verilmiş ise herhangi bir cam hasarınızda sigorta hasarınızı karşılamak zorundadır. Yangın teminatını vermemiş ise herhangi bir yangından dolayı oluşacak hasarınızı sigorta  karşılamayacaktır.  Diğer önemli bir Husus ise Muafiyettir.Muafiyet daha çok hasar anında karşınıza çıkacak bir terimdir. Muafiyet  oluşan hasarın  belirli bir kısmından sigorta şirketinin muaf olmasına Muafiyet denir. Örnek verecek olursak Poliçenizde söle bir Muafiyet olabilir: Hasarın %10 u muafiyet kapsamındadır. Poliçenizde böyle bir muafiyet varsa oluşan her hasarın %10 unu Sigorta şirketi ödemez. 100 Liralık hasarınız varsa sigorta şirketi size 90 lira öder.  Yada  Sigorta şirketi şöyle bir muafiyet ekleyebilir. Belirli bir tutara kadar muafiyet. örnek verecek olursak 1000tlye kadar olan  muafiyette. Oluşan hasarlar 1000 tl yi geçmiyorsa sigorta şirketinin herhangi bir sorumluluğu yoktur.  Kısaca sigorta poliçenizde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta  Muafiyetler ve Teminatlardır.

En Ucuz Kasko Hangisi, Ucuz Kasko Poliçesi Teklif Alabileceğiniz  Sigorta Şirketleri, Piyasa da araçlar için en ucuz kasko poliçesi yapan sigorta şirketlerini araştırdık. Yaptığımız bu araştırmada Axa sigorta, HDI sigorta ve Anadolu sigorta diğer sigorta şirketlerinden daha ucuza kasko poliçesi düzenlemektedirler. Siz değerli araç sahipleri de bu firmalardan teklif alarak aracınız için en ucuz kasko fiyatını bulabilirsiniz.

2014 En Ucuz Kasko Teklifi Almak İçin Tıklayınız. 

Başlıca Sigorta  çeşitleri nelerdir?

Ucuz Kasko

Ucuz Kasko

Trafik Sigortası ( Karayolları sorumlu mali sorumluluk sigortası )

Kasko Sigortası ( Araç ve ev için yapılır genellikle )

Yangın Sigortası

Cam Kırılma Sigortası

Makine kırılma Sigortası

Tarım Sigortaları

Hayat Sigortaları

8 Ferdi Kaza Sigortaları

Mali Sorumluluk Sigortaları

ucuz poliçe,ucuz kasko,en ucuz kasko teklifleri
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , , , , , ,


6 Yorum Yapılmış.

 1. Kadir diyor ki:

  Faydalı bir paylaşım olmuş

 2. Keşke diyor ki:

  Keşke en ucuz poliçe yapn sigprta şirkeinide açıklasaydınız

 3. ahmet diyor ki:

  Fiat 2014 kasko teklifi

 4. harun diyor ki:

  1993model araca ucuz kasko oluyor mu

 5. polo diyor ki:

  2004 model polo 1.6 icin fiyatiniz nedir

 6. hasan diyor ki:

  2012 golf için en ucuz kasko teklifiniz nedir