Show tv de Saba Tümer devri bitti. Saba Tümer’in gezi parkı eylemleri sırasında canlı yayında iktidarı eleştirisi sonucu işinden oldu. Saba Tümer canlı yayınlanan programında  Gezi parkı eylemleri ile ilgili eleştirilerde bulunurken araya reklam girdi ve reklamdan sonra Saba Tümer’in sunduğu program yerine bir yemek programı devam etti. Saba Tümer’in yerine Habertürk de Gece programları tanınan ayrıca  spor spikerliği ile ün yapan  Simge Fıstıkoğlu devam edecek. Bu değişimden sonra ziyaretçilerimiz Simge Fıstıkoğlu’nun öz geçmişi hakkında bizlerden bilgi istedi. Sayfa yönetimi olarak takipçilerimiz için Simge Fıstıkoğlu kimdir, Simge Fıstıkoğlu nereli, Simge Fıstıkoğlu kaç yaşında, Simge Fıstıkoğlu vikipedi, Simge Fıstıkoğlu biyografisi bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir, Hayatı, Biyografisi, VikipediSimge Fıstıkoğlu,Türk televizyon programcısı ve haber, spor spikeridir. 2 Aralık 1982 İstanbul doğumlu ünlü oyuncu 31 yaşındadır. İstanbul da ikamet eden Simge Fıstıkoğlu sırasıyla Hamdullah Suphi Tanrıöver İlköğretim Okulu, Selim Pars Koleji, Beyoğlu Anadolu Lisesi İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümü ile eğitim hayatını tamamlamıştır.  Ünlü tv programcısı ayrıca Elle Decor dergisinde stil editör olarak görev almıştır. Daha sonra Habertürk televizyonunda Seri A programı sunuculuğu yapmıştır. Şuanda ise Show Tv ye transfer olmuştur.

simge fıstıkoğlu kimdir,simge fıstıkoğlu kaç yaşında,simge fıstıkoğlu biyografi,simge fıstıkoğlu vikipedi,simge fıstıkoğlu
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:, , , , ,


1 Yorum Yapılmış.

  1. fatma karaaslan diyor ki:

    hayirli sabahlar Simge hanim yas gününüz kutlu olsun allah size daha nice hayirli seneler versin hayirli günler.Sizi Almanyadan ariyorum senenlerdir yabanci bir devleteyim.Dogum gününüzü hayat bilgisinde gördüm.