Afyon Merkez Otelleri

Afyon’da otel konusunda fazlaca alternatifiniz bulunmaktadır. Afyon Merkez Otelleri olarak da fazlaca oteller mevcuttur. Oteller bölgesi olarak bilinen Afyon Uşak yolunda birden fazla otel bulunurken, şehir merkezinde de konaklayabileceğiniz birden fazla otel bulunmaktadır.

Afyon Merkez Otelleri

Afyon şehir merkezinde konaklayabileceğiniz çeşitli oteller bulunmaktadır. Fakat bu oteller termal otel değil, genelde günü birlik konaklayanlar ya da Afyon’a iş için gelmiş kişilerce konaklanan otellerdir.

Merkezde en bilinen Otel, Double Tree By Hilton oteldir. Bu otelde merkeze çok yakın değil fakat trafik yoğunluğu az olan bir bölgededir. Merkeze en yakın, merkezle iç içe olan otel ise, Çakmak Oteldir.

Afyon’da aynı zamanda Arı Otel, Polat otel de şehir merkezinin içerisindedir. Bu oteller arasında bütçenize göre tercih yapabilirsiniz. Bütçe olarak en uygunu Polat ve Arı otel görünmektedir.

Afyon Otogara Yakın Oteller

Afyon otogarı şehir merkezine ortalama 5 km mesafede olup, şehir içinden sürekli olarak hat minibüsleri ve belediye otobüsleri ile ulaşım sağlanabilmektedir. Afyon otogarına en yakın otel Söztürk otel olarak görünmektedir.

Afyon Termal Otelleri

Afyon’da termal ve 5 yıldızlı otel sayısı oldukça fazladır. Bunların başında NG Güral, Akrones, Wyndham, İkbal, Oruçoğlu ve Korel gelmektedir.

NG Güral Hotel, Akrones, Wyhndam ve İkbal birbirine çok yakın oteller olurken, Korel ve Oruçoğlu otel Kütahya yolunda bulunmaktadır. Korel Otel aynı zamanda Fizik tedavi için de kullanılmaktadır.

Yazmış olduğum oteller en bilinen otellerdir. Haricinde elbette bir çok otel mevcut olup, bu oteller yol üzerinde olduğu için daha fazla görünürlüğe sahip oldukları için, aklımda kalanlar olmuştur.

Yorum yapın