Dişil Enerji Testi

Dişil Enerji Testi

İnsanlarda var olduğuna inanılan, genellikle erkeklik ve dişilik özellikleri ile ilişkilendirilen enerjiye dişil enerji ya da eril enerji ismi verilmektedir. Bu Enerjiler insanlar tarafından çokça merak edildiği için, Dişil enerji testi ve eril enerji testi gibi işlemler ortaya çıkmıştır.

Bu tarz enerjiler psikoloji alanında da çokça tartışılan ve araştırılan konulardan birisidir. Özellikle eril ve dişil enerjinin tutması neticesinde insanların daha uyumlu ve daha mutlu olacağı konusu düşünülmektedir.

Bu düşünceler neticesinde insanlar kendi dişil enerjilerini ya da eril enerjilerini test etmek ve öğrenmek istiyorlar.

Dişil enerji genellikle kadınsal özellikler olarak bilinen enerji türüdür. Fakat sadece kadınlarda değil, erkeklerde de görülebilir. Dişil enerji daha çok derinlik, yaratıcılık ve duygusal ifade ile ilgili görülüyorken, eril enerji de daha çok aktiflik ve güç ile ilişkilendiriliyor.

Dişil Enerji Testi Nasıl Yapılır

Dişil enerji testi ile insanlar dişil enerjisinin ne kadar güçlü olduğunu anlayabiliyorlar. Bazı sorulara vereceğiniz cevaplar dişil enerjinizin hangi durumda olduğunu gösterebiliyor. İşte Dişil Enerji sorularından bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Sanatsal Faaliyetler hoşunuza gider mi?
  • Yaratıcı proje fikirleri ile uğraşmayı sever misiniz?
  • Kararlarınızda ön sezilerinize ne derece güvenirsiniz?
  • Rüyalarınızdaki mesajları dikkate alıyor musunuz?
  • Başkalarıyla kolay bir şekilde empati yapabiliyor musunuz?
  • Duygusal bağ kurmaya ne derece önem veriyorsunuz?

Eğer yukarıdaki sorulara verdiğiniz cevaplarda, ağırlık evet ise, dişil enerjiniz güçlü durumdadır. Eğer verdiğiniz cevaplarda hayır cevabı ağırlıktaysa, dişil enerjinizi artırmak için çeşitli çalışmalar yapmanız gerekmektedir.

Yorum yapın