Kütahya Düğün Salonları

Kütahya düğün salonları konusunda son zamanlarda çok fazla alternatifler ortaya çıktı. Son 5 yıllık süreçte bir çok yerde farklı konseptlerle düğün salonları açıldı. Bundan yaklaşık 10 yıl öncesine kadar düğün salonu sayısı elle sayılabilecek kadar az durumdayken, şuanda sayılamayacak kadar fazlalaşmış oldu.

Bunların içerisinde tabi insanlar karar vermekte bazen zorlanabiliyor. Burada seçim için en önemli kriter, düğün salonunun sağlamış olduğu imkânlar oluyor. Bazı düğün salonları dış çekimi hediye olarak verirken, bazı düğün salonları gelin arabası süslemesini ücretsiz olarak yapıyor. İnsanlar salon ararken bunların yanında, salonun ferahlığı, ulaşım kolaylığı, ses sistemi, hizmeti, sunumu vb. konulara da önem gösteriyor.

Kütahya Düğün Salonu Tercihi

Ben Kütahya’da bir çok düğüne gittim, bir çok salon gördüm fakat Salon Sarmaşık gibi bir düğün salonu doğrusu görmedim. Yani dört dörtlük deyiminin vücut bulmuş hali diyebilirim. Herşey o kadar iyi hazırlanmış, ekip o kadar güzel kurulmuş ki, oturduğunuz yerden bunları çok rahat görebiliyorsunuz.

Özellikle salonun konforu, ferahlığı konusunda diyecek bir şey bulamıyorum. Ses sistemi keza aynı şekilde, insanı asla rahatsız etmiyor. Salon havalandırması gayet yeterli. Misafirler için bir çok imkân ve olanak sunulmuş. Bahçesi, bahçesindeki ikram yerleri başlı başına cezbediyor. Son gidişimde gördüm ki, birde kahvaltı salonu işletmesi açılmış. Yine aynı isimle, düğün salonunun bahçe kısmında bir çok güzel dekorasyon ile süslenerek bir kahvaltı yeri yapılmış. Salonun kendisine hayran kalmışken, kahvaltı ortamına da bayıldım.

Yani kısacası benim Kütahya’da en iyi düğün salonu tercihim mutlaka Salon Sarmaşıktır. Tabi bu göreceli bir kavram. Benim beğendiğimi bir başkası beğenmeyebilir, benim memnun olduğum hizmetten bir başkası memnun olmayabilir. Ama çevremde de benimle birlikte düğüne gelen bir çok kişiden olumlu izlenimler aldım.

Yorum yapın