Ape Ryder Buffalo E-Bike

Ape Ryder Buffalo E-Bike Süspansiyonlu

Ape Ryder Buffalo E-Bike elektrikli bisiklet tasarımındaki detaylar ve farklılığı ile ön plana çıkan bisiklet, 31 mayıs’ta bim mağazalarında satışa çıkıyor. Ön ve orta olmak üzere iki adet süspansiyona sahip olan elektrikli bisiklet arazi kullanımına uygun olarak kullanılabiliyor. Sert arazi koşullarında ve dik yokuşlarda kullanım kolaylığı sağlayan bisiklet, her türlü arazi koşullarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Mavi Gri ve Siyah renk seçenekleri ile satılacak olan e-bike, Kenda marka lastikler ile geliyor.

Ape Ryder Buffalo E-Bike Özellikleri

27.5 inc alaşım jantlara sahip olan bisiklette 36v 15ah akü kullanılmış. LCD Gösterge paneli kullanılmış olup, ön far olarak LED teknolojisi kullanılmıştır. Fren sistemi olarak hidrolik sistem kullanılmış olup, tasarımı zor arazi şartlarına uygun üretilmiştir. Yüzde yüz şarj ile 70-80 km menzile ulaşan elektrikli bisiklet maksimum 25 km/h yapabiliyor. Bisikletin ağırlığı ise 23kg olup, 130 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahip. Pedal ile de kullanılabilen e-bike kullanıcılarına farklı pedal modları da sunuyor.

Ape Ryder Buffalo E-Bike Fiyatları

Bim mağazalarında 31 mayıs’ta satılacak olan elektrikli bisikletin kampanyalı fiyatı 39.999TL olarak görünüyor. Aynı zamanda Bonus, Maksimum ve World kartlara 6 taksit imkanı da sağlanıyor.

Yorum yapın