Kredi Kartına Taksitle Altın Alımı

Kredi Kartına Taksitle Altın Alımı

Kredi Kartı günümüzde artık herkes tarafından sıkça kullanılan bir araç haline geldi. İnsanlar neredeyse ceplerinde nakit para taşımadan, tüm ihtiyaçlarını kredi kartları ile karşılar duruma geldiler. Kredi kartı ile bir çok alışveriş yapılabilirken, taksit imkânı sağlaması da büyük kolaylık olarak karşımıza çıkıyor.

Kredi Kartı Tek Çekim Altın Alımı

Kredi Kartıyla tek çekim yaparak altın alabilirsiniz. Bunda herhangi bir kısıtlama bulunmuyor. Tabi burada bazı kuyumcular tarafından komisyon alınabiliyor.

Kredi Kartına Taksitle Altın

Bir çok kuyumcuda kredi kartı ile altın alımı yapabilirsiniz. Fakat kredi kartına taksitle altın alma konusunda yasal olarak bir kısıtlama bulunuyor. Bu nedenle kredi kartı ile taksitli altın satışı maalesef yapılamamaktadır. Bazı kuyumcular komisyon karşılığında bu işlemi yapmaktadır. Bazen bazı bankalar tek çekim ödemeleri de belirli bir vade farkı ile taksite bölebiliyor fakat altın alımlarında, kuyumcu harcamalarında bu işlem yapılamıyor.

Taksitle Altın Alımı

Taksitle, senetle altın alımı imkânı da burada kuyumculara bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Karşılıklı güven ilişkisi içerisinde, bazı kuyumcuların kendi insiyatifleri doğrultusunda taksitle altın alımı yapabilirsiniz.

Yorum yapın