Bioxcin Şampuan Gerçekten Etki Ediyor Mu?

Bioxcin Şampuan Gerçekten Etki Ediyor Mu?

Bioxcin Şampuanı File marketlerde indirimde görmüştüm. Sürekli adını duyuyordum fakat doğrusu bir etki ettiğini düşünmüyordum. İndirimde görünce 2 adet aldım. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve gerçek anlamda fayda ettiğini kendim deneyimlemiş oldum. Normalde saçlarımı normal şekilde kaşırken dahi neredeyse avcumun içini dolduracak kadar saç dökülürken, bu sorunun ciddi anlamda azaldığını gördüm. Aynı zamanda saçlarım çok çabuk yağlanıp, karışırken Bioxcin kullanmaya başladıktan sonra bu sorunun azaldığını da kendim deneyimlemiş oldum.

Bioxcin Saç Dökülmesine İyi Geliyor Mu?

Deneyen ve gözlemleyen birisi olarak evet bende ciddi oranda saç dökülmelerini azalttı. Yani kendim adıma konuşmam gerekirse, bende saç dökülmesine iyi geldi. Duş aldığımda etrafta bariz şekilde dökülen saçlarım belli olurken, bu sorun azaldı. Normal bir yerde otururken kafamı kaşıdığımda üzerime düşen saçlar sayamayacağım kadar fazla oluyordu. Bioxcin kullanmaya başladıktan sonra dökülen saçların 3-4 adetten fazla olmadığını gördüm.

Bioxcin Saç Yağlanmasına Faydalı Mı?

Yine deneyen ve gözlemleyen birisi olarak evet saçların yağlanmasını önlüyor. Saçların canlılığını ve parlaklığını %100 olarak göstermese de, %70 oranlarında farkı belli ediyor.

Hangi Bioxcin Şampuan?

Ben Bioxcin Keratin & Argan kullanıyorum. Yeşil kutulu olanı. Diğer kırmızı kutulu olanı doğrusu hiç denemedim. Yani Yeşil olanda bu kadar fayda ve etki gördükten sonra da, başkasını denemek istemedim. Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ve 2 aylık kullanım dahilinde fazlasıyla memnun kaldım. Zaten kullandıktan sonra faydasını görünce, indirimde rastgeldikçe alıyorum. Sonuçta sürekli kullanılacak.

 

Sonuç olarak, Hiç inanmadığım, bir fayda edeceğini düşünmediğim şeyi sırf merakımı gidermek ve acaba mı diyerek aldım. Gerçekten deneyen birisi olarak farkı kendi gözümle görmüş oldum. Tabi yine kişiden kişiye farklılık gösterebilir, bu konuda bir şey diyemem. Ama kullanan birisi olarak bana fayda sağladı.

Yorum yapın