Corby Elektrikli Motosiklet Kullanıcı Yorumları

Corby Elektrikli Motosiklet

14 Haziran’da Bim mağazalarında satışa girecek olan Corby Elektrikli Motosiklet Kullanıcı Yorumları merak ediliyor. Corby markası zaten Bim mağazaları tarafından sürekli satılan marka olarak biliniyor. Bu zamana kadar en fazla Corby Drone’ları görmüştük. İlk defa Corby markasını bir elektrikli motosiklet ile görmüş olduk. Daha önce Elektrikli Scooter da üreten Corby Polo Smart bünyesinde barınıyor.

Corby Elektrikli Motosiklet Kullanıcı Yorumları

Corby Elektrikli Motosiklet ilk kez piyasaya 14 Haziran’da çıkacak olması nedeniyle daha öncesine ait bir kullanıcı yorumu ne yazık ki bulunmuyor. Corby Markası ile ilgili bir çok olumlu yorum yer alırken, özellikle firmanın satmış olduğu Elektrikli Scooter’lar kullanıcılardan genel anlamda olumlu yorumlar almış. Ürünün Bim mağazalarında satılıyor olması, ürünün arkasında Bim gibi büyük bir şirketin olması da artı katıyor. Çünkü bir sorun olduğunda karşınızda muhattabınız Türkiye’nin en büyük market zincirlerinden birisi olan Bim olacaktır.

Corby Elektrikli Motosiklet Servisi

Corby ürünlerinin Türkiye’de servis hizmeti TT teknoloji tarafından veriliyor. TT Teknoloji de Polo Smart bünyesinde bir şirket. Daha önce satılan Elektrikli Scooter ve Drone’lar da bu firma tarafından servis verilmişti.

Corby Elektrikli Motosiklet Alınır Mı?

Piyasada bu ürünün muadili Hyper Gogo Cruiser olarak görünüyor. Zaten özellikler de karşılaştırıldığında, birebir aynı olduğu görünmektedir. Hyper Gogo Cruiser elektrikli motosikletler ile ilgili yorumlara bakıldığında gayet sağlam, kullanışlı ve bol özellikli olduğu görülüyor.

Ürün fiyat olarak kontrol edildiğinde ise, Hyper Gogo ile Corby arasında ciddi bir fark olduğu görülüyor. Hyper Gogo Cruiser en düşük 14.000 TL fiyatla alınabilirken, Corby Elektrikli Motosiklet Bim mağazalarında 10.999 TL gibi bir fiyattan satışa girecek.

 

“Corby Elektrikli Motosiklet Kullanıcı Yorumları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın