İkinci El Karavan Satışları

İkinci El Karavan Satışları

Son yıllarda ülkemizde karavan kullanıcılarında ciddi bir artış ortaya çıktı. Bu da karavan alımlarının artış göstermesine, karavan için krediler ortaya çıkmasına sebep oldu.  Gerek otel fiyatlarının yüksekliği, gerek sosyal medya paylaşımları, insanların karavana karşı bakış açılarını biraz daha olumlu yönde değiştirmiş oldu. Bu da insanları karavana yönlendirdi.

İkinci El Karavan Alınır Mı?

Elbette ki, karavanlarda tıpkı arabalar gibi, ikinci el olarak alınıp satılabilir. Bazen kişiler model yükseltmek için karavanlarını satarken, bazen genişlik ya da farklı özellikler için de mevcut karavanlarını satıp, yeni karavan almak isteyebiliyorlar. Yine aynı araba alımlarındaki gibi karavanların kondisyonları ve malzeme sağlamlığı kontrol edilerek ikinci el karavan alımı yapılabilir.

İkinci El Karavan Kredisi

Daha önce başkası tarafından satın alınmış bir karavanı, almak isterseniz yani ikinci el bir karavan almak isterseniz, bunun için kredi imkânı sağlayan bankalar mevcut. Aynı araba alırken olduğu gibi, bankalardan karavan alımı için de finansman desteği alabilirsiniz. Burada önemli olan, çekme karavan mı motorlu karavan mı almak istediğiniz. Eğer motorlu karavan alacaksanız, taşıt kredisi, çekme karavan alacaksanız, alışveriş kredisi olarak başvurabilirsiniz.

İkinci El Karavan Kredisi Faiz Oranları

Karavan için yukarıda bahsettiğimiz gibi, motorlu karavan için taşıt kredisi faiz oranları, çekme karavanlar içinse alışveriş kredisi faiz oranlarında kredi imkânı sağlanmaktadır. Bankaların güncel oranlarıyla bu kredi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın